Hoşgeldin, Ziyaretçi:

l Kayıt Ol
Tarih: 10-31-2020, 07:14 AM
instagram twitter youtube
  • KartalForum.com'a Hoşgeldiniz!
  • Sitemiz geliştirme sürecindedir.
  • Sosyal medyada daha güçlü bir Beşiktaş için üye ol KaraKartallı.
Kartal Forum > GENEL > Hakkımızda > Hakkımızda >

Yorum: 0    Görüntülenme: 26931
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
 Hakkımızda
07-30-2020, 09:44 AM, (Son Düzenleme: 07-30-2020, 09:49 AM, Düzenleyen: admin.)
Administrator
Konular:
Rep Puanı: 0
Hakkımızda

[Resim: KartalFORUM.gif]
Merhaba Büyük Beşiktaş Taraftarları,
Biz kimiz, neyi hedefliyoruz, ne yapacağız?
Hepimiz biliyoruz ki Beşiktaş sosyal medyada ne yazık ki istenilen seviyede değil. Biz isteriz ki en büyük olalım, biz isteriz ki biz sesimizi çıkartınca önlerini ilikliyip dikkate alsınlar Beşiktaş'a yanlış yapamasınlar. Benim en büyük hayallerimden biriydi Beşiktaş ile ilgili bir sosyal medya,site vb. bir platformdan taraftara paylaşım yapabilmek, oturdum ve böyle bir proje için kolları sıvadım sonra dedim ki ya sadece instagram vs. yetmez insanlar yorum yapmakla kalmamalı aksine onlarda paylaşım yapmalı özgür bir platform olmalı. Araştırmalarım sonucu gördüm ki böyle bir internet devrinde aktif olan yalnızca bir adet Beşiktaş forum sitesi var. Bir konu hakkında alternatifler her zaman rekabeti arttırıp gelişmeyi sağlar diye düşünüp, hayalimi gerçekleştirmek üzere atıldım bu işe. Sitenin kuruluşu bir diğer deyişle temelinin atılması çok kısa bir süre önce oldu. Teması, geliştirmesi, planlanması derken henüz yeni yeni faaliyete geçmeye başlıyoruz inşallah. Bu işi hep beraber büyütüp yükselticeğiz. Sizden ricam "İstek, Şikayet, Öneri" kategorisini kullanarak bize vermek istediğiniz tavsiye,önerilerinizi iletmeniz büyümemize bir fikirde sizin eklemenizdir.

İnstagram'dan bizi takip edip destek vermeyi unutmayınız: www.instagram.com/eaglemedya/

admin nickli üyenin imzası
İnstagram:KartalMedya
[Resim: PopularRepentantCrow-size_restricted.gif]
(Son Düzenleme: 07-30-2020, 09:49 AM, Düzenleyen: admin.)
07-30-2020, 09:44 AM
« Önceki Konu | Sonraki Konu »
Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Hızlı Menü:

Türkçe Çeviri: MyBB, Yazılım: MyBB
© 2002-2020 MyBB Group.
ImAdige theme by IMADIGE © 2015.